رول ملحفه کشدار ٢٢٠ * ١٢٠ گرماژ ٢۵

جنس ملحفه یکبار مصرف از اسپان باند می باشد که با توجه یه سفارش مشتری و نیاز آن با گرماژ ها ها و عرض ٨٠ و ١٢٠ قابل عرضه است.
مورد استفاده این محصول بیشتر در درمانگاه ها و بیمارستان ها کلینیکها و به صورت کلی مراکز بهداشتی درمانی است.
ملحفه کشدار یکبار مصرف بیشتر به رنگ سفید و آبی تولید می شود. اما به رنگهای صورتی و سبز هم به درخواست شما قابل عرضه است.
این محصول در گرماژ های ۱۸ و ۲۰ و ۲۵ و ۳۵ و  ۴۰ ( منظور از گرماژ تراکم پارچه و وزن آن  در متر مربع می باشد ) است همچنین طول هر ملحفه ٢٢٠ سانت می باشد.

 

ملحفه کشدار یکبار مصرف

  •  در عرض ١٢٠ سانتی متر
  • در عرض ٨٠ سانتی متر

 

مطب ، کلینیک و بیمارستان ها مکان هایی هستند که باید ملحفه تخت خواب آن ها مرتب شست و شو و یا تعویض شوند. افراد مختلف از جمله شخصی که سرما خوردگی ساده دارد و یا برای معاینه سرپائی به این مراکز مراجعه نموده تا شخصی که دچار شکستگی و خون ریزی در ناحیه ای از بدن خود شده است. همگی به طور روزمره از تخت خواب های موجود استفاده نموده که اکثر افراد با لباس شخصی خود بروی این تخت خواب دراز کشیده و ممکن است آلودگی را از بیرون به این تخت خواب ها انتقال بدهند و یا در هنگام بخیه زدن با ریختن خون بروی ملحفه تخت خواب ها باعث ایجاد لک و کثیفی بروی آنها شوند که هر دو باعث آلودگی ملحفه می شوند و نیاز به شست و شوی ملحفه را افزایش می دهند.
مسلما اگر ملحفه غیر قابل شست و شو باشد در آن صورت پس از هر بار لک و کثیف شدن ملحفه، باید ملحفه به طور کامل تعویض شود و هزینه های گزافی صاحبان مطب، کلینیک و بیمارستان ها متحمل می شوند. عمدتا ملحفه های مورد استفاده در این مراکز ملحفه های یکبار مصرف می باشد که به صورت رول یا کشدار در طول و عرض های مختلف عرضه می شوند و هربار تعویض آن ها توجیه اقتصادی دارد .